יהדות בעידן המודרני
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

"שכל הדתות מודות באמיתותה של תורת ישראל"

Go down

"שכל הדתות מודות באמיתותה של תורת ישראל" Empty "שכל הדתות מודות באמיתותה של תורת ישראל"

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער Fri Jun 14, 2024 8:02 pm

השבוע נחגג יום מתן תורתנו המפוקפקת.

מטיפים יראי-שמיים אוהבים לטמטם על ש"כל הדתות" לקחו מאיתנו, ומבחינתם מהווה הדבר ראיה כביכול לאמיתות תורתנו הטרחנית.

כך למשל מצאתי כעת ברפרוף קל באתר מחב"תי קלאסי: "לא פלא איפוא שכל הדתות מודות באמיתותה של תורת ישראל והמעמד ההיסטורי בהר סיני", או בעלון 'שיחת השבוע' מאתמול: "האמת של היהדות הגיעה לכל האנושות [...] שנים רבות אחר-כך קמו הדתות המונותאיסטיות האחרות [...] אותו חלק כלל-אנושי בדת ישראל, אכן הגיע לתודעת האנושות כולה".

האמנם?

חשבתי על כך שהשטויות הללו רק מראות עד כמה אנו לכודים בבועתנו הקטנה, ובטוחים שהעולם כולו אכן מסתובב סביב עם נבחר, תינוקי ויהיר שכמונו.

התרבויות של מזרח אסיה, בסין ובהודו, עתיקות לפחות כמו התרבויות של המזרח התיכון ממנו יצאנו אנו ותורתנו המפוקפקת. התרבויות הענקיות הללו קמו בנפרד, ללא קשר לתרבויות המזרח-תיכוניות, והתקיימו במשך אלפי שנים בלי לדעת עלינו בכלל. בסין ובהודו יחד חיים כיום שלושה מיליארד בני אדם, ויחד עם היפנים, הקוריאנים ותושבי חצי האי הודו-סין, הם חצי העולם.

התרבויות הללו, שרוב שנותיהן כלל לא ידעו עלינו ועל שטויותינו, שיגשגו היטב בלעדינו. יש להן דתות, פילוסופיה, מדע, תרבות, אמנות, משל עצמם, כולם ברמה גבוהה מאד, והם התקיימו ויתקיימו היטב גם בלעדינו ובלי ה"אמת" העלובה שלנו. עד היום, גם לאחר שבאו לשם מסיונרים רבים של הנצרות והאיסלם, הם לא ממש נפלו מן הכסא מן התנ"ך, והוא לא תופס אצלם מקום של ממש.

המסריחון הליובאוויטשי אמנם ענה לאיזה תייש 'תמים' ששאלו "לאיזה צורך יש בעולם מילארד סינים": צא ובדוק היכן נתפר מעילך! והתייש התמים יצא, בדק ומצא כי אכן מעילו נתפר בסין. ויהי לאות! רוח הקודש של הליובאוויטשי.

אבל ה'מופת' העלוב הזה רק ממחיש יותר את הנרקסיזם התינוקי והפאתטי בתוכו אנו גדלים. כשמישהו מזכיר שבכל זאת חצי העולם לא התרגש מהבלינו, זה אמנם כואב קצת, אבל מלך המסריח בגאונותו תמיד יכול לתרץ שמזרח אסיה קיימת כדי שיוכלו לייצר שם עבורו טיטולים למבוגרים לאחר שבשל אירוע מוחי יאבד את השליטה על צרכיו.

התעוררתי לזאת עתה לאחר שבערב חג מתן תורתנו המפוקפקת קיבלתי מייל מעורך ספר אקדמי בעניין מסויים בו כותבים 17 מומחים על בעיה מסויימת בשם חמש הדתות העולמיות, כשאני בראש המייצגים את היהדות. הוא סידר בודהיזם והינדואיזם בראש ואחר כך נצרות, יהדות ואיסלם, ואילו אני רציתי שיהדות תופיע ראשונה, כדי ש... מאמרי יהיה הראשון בספר.😅😅😅

הנה המייל לפניכם.

"שכל הדתות מודות באמיתותה של תורת ישראל" Screen60

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

מספר הודעות : 779
Join date : 30.12.18

https://bizuygedoylim.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה