יהדות בעידן המודרני
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

פייגלין או איחוד הימין?

3 posters

Go down

פייגלין או איחוד הימין? Empty פייגלין או איחוד הימין?

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער Fri Mar 15, 2019 3:08 pm

פייגלין עשה את מה שלא האמינו עליו - הוא עובר את אחוז החסימה ויהיה בכנסת הבאה.

אין ענייני כאן בפרשנות פוליטית כיצד עשה זאת. האמת שאפילו אינני יודע מי הם המועמדים הריאליים ברשימתו, חוץ מחיים אמסלם שלא שווה כלום ולא  הביא לו כלום, ולהבדיל ד"ר רונית דרור שאהבתי מאד את מלחמתה בזונות הפמיניסטיות. קלף חזק של פייגלין שהביא לו קולות של חילונים וצעירים רבים הוא עניין הקנאביס. קשה אמנם להיכנס לראשו של צעיר חילוני מטומטם ממוצע שבעיניו נושא הקנאביס הוא השיקול העיקרי להצבעה, אבל כשלעצמי לא אכפת לי כלל שהקנאביס יהיה חוקי. א געשעפט האב איך. יהיה בכל מקום את הריח המתקתק המגעיל הזה כמו באמסטרדם, אבל נו, מילא.

האמת אומר, כי כבר כעת אני מתלבט קשות אם להצביע לאיחוד מפלגות הימין כפי שתיכננתי, או להעביר את קולי לפייגלין. כל המצע של פייגלין מדבר אלי מאד, מכריכה לכריכה.

בעניין הכלכלי - אני תומך נלהב בקפיטליזם ובכלכלת שוק, ומתנגד בהחלט למדינת רווחה, קיצבאות, סוציאליזם, קומוניזם, וכל הזבל הזה. אי אפשר לתאר כמה אני שונא קומוניסטים וכל מי שמנסה לשלוח ידו לכיסי כדי לממן ממנו בטלנים, יהו אלו 'שכבות מצוקה' ש"סיות או טחורנים חרדים. אנשים שוכחים היום, כי המניע העיקרי לפריצת מלחמת העולם השנייה היה הקומוניזם, ואמונתם של הנאצים כי היהודים הם קומוניסטים - אמונה שהתבססה על האחוז האמנם גבוה מאד יחסית של קומוניסטים בין היהודים. אומר בלי בושה, כי לו היה היטלר מסתפק בשחיטת הקומוניסטים לא היו לי כלפיו טענות כלל ועיקר.

נושא חשוב נוסף העומד על הפרק הוא השטן הפמיניסטי, שהוא הנאציזם של דורנו. כשם שאנו מתקשים כיום להבין כיצד אנשים כה רבים תמכו בטירוף הקומוניסטי והתפכחו ממנו רק לאחר שהחריב חצי עולם, כך בלתי נתפסת העבודה-זרה החולנית החדשה של ההשתחוואה וההתרפסות הכללית לנקבות שעניינן רק בסירוס גברים. הרבה יש להאריך בזה, ושוב, במפה הפוליטית העכשווית אני רואה אמירה ברורה נגד השטניות הפמיניסטית רק אצל פייגלין.

נושא אחרון ולא חביב הוא הנחש הבג"צי. הנחש הבג"צי הוא האויב והסכנה הגדולה ביותר למדינת ישראל כיום, יותר מאיראן, חיזבאללה וחמאס גם יחד. בנושא זה איילת שקד שווה לאסלה ממש. היא לא עשתה כלום חוץ מלמנות שופט וחצי שמרן כביכול. הדרך הנכונה אינה מינוי שופטים 'שמרנים' שהשתן עולה לראשם באורח אוטומטי כשהם מתיישבים על מקורות הכוח, אלא הוצאת, פירוק וריסוק הכוח שצברו הבג"ציים בשנים האחרונות, בעיקר בתקופת השוטה נתניהו החוטף כעת מה שמגיע לו. כבר כתבתי, כי דניאל פרידמן היה היחיד שהם פחדו ממנו באמת. יש לי יסוד לקוות כי אם יותן הכוח ביד פייגלין, הוא כבר יעשה שם סדר.

אשמח לתגובות ולהצעות מה כדאי: איחוד הימין או פייגלין, שכן ההתלבטות קשה.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

מספר הודעות : 741

https://bizuygedoylim.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

פייגלין או איחוד הימין? Empty Re: פייגלין או איחוד הימין?

הודעה על ידי מקצהרגליים Fri Mar 15, 2019 3:50 pm

בכלכלי אף אני תומך בגדול בכלכלת שוק, קרי הורדת הקיצבאות למינימום, שיטוח והאחדה של מדרגות המס, פתיחת כל השווקים לתחרות כמידת האפשר (ובכלל זה וואצ'רים בחינוך כפי שהציע מילטון פרידמן), האחדת תקנים עם מדינות העולם (ולא שיהיה לכל דבר גם 'תקן ישראלי' שנעשה כלי ביד הלוביסטים והחזקים למנוע תחרות), הפסקת הגנה על תוצרת חקלאית מקומית וכו' וכו'. עם זאת רגולציה מסויימת ומניעת הגבלים עסקיים עדיין צריך.
לגליזציה של קנאביס, רוב החכים של מרצ והעבודה לא עשו שום דבר ניכר לעין (אפילו לא עבודה תקשורתית), ושפיר אפשר שיהיו המצביעים לפייגלין רק עבור הקנאביס המסכן הזה (ולא שהאיסור החוקי משפיע על אנשים היום, וכל מי שרוצה משיג בקל, וכשהולכים בכל רחוב עם ברים מריחים את הריח הידוע בעוצמה גדולה, אבל אם יהיה חוקי אז המחירים מן הסתם ירדו והאיכות ברת-ההשגה תעלה). כי ללגליזציה כרגע כבר הוכשרו הלבבות וגם אין מי שבאמת מפסיד מזה ממש, ולא צריך יותר מידי כח פוליטי. אבל שאר המצע הפייגליני חותר חתירה תחת מוסדות עולם וצריך עשרות עשרות מנדטים כדי להניע שם דברים.

מקצהרגליים

מספר הודעות : 378

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים Fri Mar 15, 2019 3:52 pm

ובכל מקרה, להצביע ממש בידיים זה מעשה חסר כל היגיון, ובטח לא להיטרד האם עדיף להשקיע את הקול הבודד והעלוב שיש לי בזה או זה או זה או זה. כל הנושא הוא רק לפלפולא בעלמא ואין שום נפק''מ להלכתא.

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער Fri Mar 15, 2019 4:10 pm

אתה לא הולך להצביע? זה ממש חסר אחריות. וגם דבריך על הקול הבודד והעלוב הם קשקוש שהרי קול לקול מצטרף וצריך אדם שיאמר בשבילי נברא העולם.

עכ"פ בעניין הקנאביס, יהיו גם שיפסידו... הסוחרים ב'טלגראס' וכיוצא. קראתי כתבה על אחד נורמטיבי לגמרי, שמרוויח משכורת הייטקית מהעברות במכוניתו.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים Fri Mar 15, 2019 4:14 pm

קשקוש? בידי קול אחד בלבד, ולא היה מעולם שקול אחד השפיע על מנדט. ומה הקשר צירופים כאן. בוודאי אני מעוניין שהאחרים יצביעו ובדמוקרטיה, ואף אילו היה בחילי הייתי קובע בחוק קנס ועונש למי שלא מצביע, אבל כרגע אין שום טעם בעולם להצביע, ואפילו הייתי אני בעצמי מועמד לכנסת (ודו''ק בזה ההבדל כי חשוב הוא).
תמיהני הפלא ופלא על מרן שליט''א שתקע דעתו בעמדה מוזרה שאין שום דרך בעולם להצדיק אותה בלי צווים קטגוריים מוזרים.

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער Fri Mar 15, 2019 4:20 pm

התעמולה החרדית מביאה הוכחה מפעם אחת בבני ברק בימי הג' חזו"א שקול אחד הכריע... עכ"פ דבריך בזה בטלים ומבוטלים ואינם ראויים לויכוח, וטוב שהרוב לא חושב כמוך. נ.ב. אילו היית חרדי יש עוד סברא - כל קול מוסיף קידוש ה'. לכן הדתות מצליחות כי הן מאורגנות, בעוד האחרים יושבים בחיבוק ידיים עם סברות טיפשיות.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים Fri Mar 15, 2019 4:21 pm

לצערי מצאנו כאן מקום אחד שטועה בו מרן שליט''א, וליבי אומר לי שזה מגזרת הבורא למען לא יטעו בו המוני עם לעובדו ולהשתחוות לו ועתה שטעה מוכח שאף הוא סוף סוף ילוד אישה וכו'.
אגב אף לדעתי כנ''ל טוב מאד שהרוב לא חושב כמוני והולך בתמימותו להצביע.

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

הודעה על ידי מקצהרגליים Sun Mar 17, 2019 9:52 am

חח. בחיי שאני מתפלא מאד איך עד היום לא שמעתי את המליצה המוצלחת מהרהר אחר השכנה.
אלא שכבר הודעתי כאן מה שאמר לי ליבי שבכוונת מכוון ובעצה עמוקה טעה מרן שליט''א בטעות של נערים (וכמה טרח בזה ר' עמנואל ולא עלתה בידו) דחייש לקלקולא וכו' ולא חס על כבודו אשרי עין ראתה כל אלה

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער Sun Mar 17, 2019 8:41 pm

כעת בג"צ - בגי' המן - פסל את בן ארי ואישר את השאר...

בן ארי הוא לא כוס התה שלי אך לדידי, מגיע ליהודים, העם הטיפש בעולם, כל מה שהם חוטפים.

כשהם יוליכו את הכלב נתניהו לכלא לא אזיל אפילו דמעה אחת... אני מקווה שהסמרטוט הזה ימשיך להתחנף לבג"ץ גם בנאומו בשערי הכלא.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה