יהדות בעידן המודרני
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

על מה פרץ הוד כ"ק מרן שליט"א בבכי, ודמעות רותחות זלגו מעיניו הטהורות?

Go down

על מה פרץ הוד כ"ק מרן שליט"א בבכי, ודמעות רותחות זלגו מעיניו הטהורות? Empty על מה פרץ הוד כ"ק מרן שליט"א בבכי, ודמעות רותחות זלגו מעיניו הטהורות?

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער Fri Mar 24, 2023 1:54 pm

נכנסתי היום לפני הוד כ"ק מרן שליט"א, ומצאתיו ועיניו זולגות דמעות.

אמרתי לו: רבי, למה תבכה?

אמר לי: ראה זה ששלח לי ע"י העלעקטר"י שקורין וואטסא"פ!
פליט בית המשוגעים חב"ד-ליובאוויטש!!!

למד בישיבתם, בעצם בית סורחנם, ועוד אצל האי רשע מרושע עוכר ישראל מסית ומדיח לעבודה זרה, גרשון מענדל אבצן שר"י ימ"ש! והיה מגדל פלומתו פרא כזקן התייש והצפיר והשעיר, ומרקד לפני משיחם-מסריחם!!

ובחסד האלוה יתעלה - אהה, הן לא יתוארו בפי אנוש טובו ורחמיו, הוא יתברך על כל - ניצל מתחת ידם ויצא מעבדות לחירות, מטירוף לשפיות, מאפילה לאור גדול!

גר במיאמי, ארה"ב. כשביקר בארץ בא לביתי, בערב ל"ג בעומר, ממש לפני שיצאתי למעריב ולמדורה, וקנה 'מה שאלוהים לא יכול', בו נתבאר סורחנם של אלו.

'תלמוד בתרא' לא רצה לקנות כי אמר שנמאס לו מגמרא.😪 ליבי עליו! ומה הפלא? גדלו בנכם כל שנותיו לעבודה זרה על ליקוטי שיחות הילדים, ואחר כך תצפו ממנו ליהנות מלמדנות קלאסית?

כך או כך, היה יושב ומצפה מתי יצא 'כפירותיו של הרמב"ם'. כשיצא בישראל, עוד לפני שעלה ל'אמזון', ביקש מחבר בבית שמש שיזמין לו! ובסוף לא יכל לחכות עד שיבוא הלה, והזמין לו מ'אמזון'.😀😀😀

ועל זה לא אבכה? - קרא הוד כ"ק מרן שליט"א - אם תוציא יקר מזולל, כפי תהיה! גירא בעיניך דשטן! גרשון מענדל אבצן שר"י ימ"ש, מתוח על העמוד בדיוטא התחתונה שבגיהנום, ראה זה שיצא מחלציך! רבות מחשבות בלב איש, ודבר אלוהינו יקום לעולם!

לא נותר לי אלא לשבת ולהתמוגג בדמעות עם הוד כ"ק מרן שליט"א.
על מה פרץ הוד כ"ק מרן שליט"א בבכי, ודמעות רותחות זלגו מעיניו הטהורות? 20230313

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

מספר הודעות : 748

https://bizuygedoylim.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה