יהדות בעידן המודרני
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הימורים על תוצאות בחירות אלול תשע"ט

Go down

הימורים על תוצאות בחירות אלול תשע"ט Empty הימורים על תוצאות בחירות אלול תשע"ט

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Fri Sep 13, 2019 11:07 am

ההימור שלי:

ליכוד - 35
יהדות התורה - 7
ש"ס - 8
ימינה - 7
עוצמה יהודית - 4
ליברמן - 7
כחול לבן - 35
העבודה - 4
המחנה הדמוקרטי - 4
המשותפת - 9

ס"ה גוש הימין 61, גוש השמאל 59: ליברמן כמובן בשמאל.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

מספר הודעות : 436

https://bizuygedoylim.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

הימורים על תוצאות בחירות אלול תשע"ט Empty Re: הימורים על תוצאות בחירות אלול תשע"ט

הודעה על ידי מיימוני on Sun Sep 15, 2019 9:53 am

תמיהני על הוד כ"ק מרן שליט"א איך נפל בפח יקוש זה מסיטרא דשטותא לחשוב אפילו בבחינת קא סלקא דעתין שהני עוצמה ליהודית יעברו את אחוז החסימה.
ולהעיר, דהן ע"פ נסתר הן ע"פ נגלה, והן ע"פ חסידות, ובפרט במשנת רבותינו נשיאינו שליט"א, אין מקום לדיבור על כך שיעברו, ובודאי לא יעברו, והמחשבה בזה רק מנוגדת ל... ואין ספק שיניח בקלפי רק... כמדובר, וכמאמרם ז"ל 'יניח מה שיניח', וראה בארחות רבינו: "עשה רבינו מה שעשה", הצדיקים עושים ויבוסם להם ולעולם.
ואולי הושפע בזה מהנס רייכנבאך, אשר הפילוסופיה הארורה הטתו ברוב לקחה כנודע, ולהעיר דמצינו כן לעוד חכמים שה.. השפיע עליהם בבחינת 'השפיע מה שהשפיע'

מיימוני

מספר הודעות : 72

חזרה למעלה Go down

הימורים על תוצאות בחירות אלול תשע"ט Empty Re: הימורים על תוצאות בחירות אלול תשע"ט

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Sun Sep 15, 2019 11:08 am

זה לא כ"כ בטוח שהם לא יעברו. ראיתי שטוענים כי באפריל היו להם עם הבית היהודי 160 אלף ומאיפה נולדו עוד רבבות כהניסטים וכו'. אבל בבחירות יש הפתעות. אני מסכים אמנם כי לא תהיה זו הפתעה מרעישה אם לא יעברו.

אני מבין שאתה מצביע ליכוד כמו בפעם הקודמת ואני מכבד את דעתך. יש שם הרבה אנשים טובים, ללא ספק. דרעק אחד כמו צחי הנגבי אבל רובם בסדר, ובפרט אחר שהשוטה נתניהו משום מה לא שריין הפעם את בנ בגין שר"י... חחח.

אם לא הייתי מצביע 'עוצמה יהודית' הייתי גם אני מצביע לליכוד. אבל מצד מה ש'עוצמה יהודית' לא יעברו אינני חושש כל כך. גנץ בכל מקרה לא יצליח להרכיב ממשלה, ואם כן - היא תקרוס בתוך זמן קצר, ואם לא - הוא לא יצליח להביא נזק גדול. אני מעולם לא הצבעתי לפני כן ל'עוצמה יהודית' וכמעט תמיד הצבעתי למפד"ל וגלגוליה, אך הפעם גמרה דעתי מטעמים שכתבתי להצביע ל'עוצמה יהודית', וחסל.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Sat Sep 21, 2019 10:47 pm

צחוק הגורל הוא שצדקת אך ורק לגבי מפלגה אחת..... ימינה שנואת נפשך
חבל, פעם היית אוהב בחורות יפות

מיימוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Sun Sep 22, 2019 11:11 am

מיימוני כתב:צחוק הגורל הוא שצדקת אך ורק לגבי מפלגה אחת..... ימינה שנואת נפשך
חבל, פעם היית אוהב בחורות יפות

אם היית מציע הימור חלופי - ניחא, והיינו רואים מי קרוב יותר. כעת מה אתה מקשקש?

לגופו של עניין, בנתניהו השוטה יתקיים כעת מאמר חז"ל: כל המחניף לרשע - סופו נופל לידיו. הטיפש הרבה כה להתחנף לארורי בג"ץ, הלך ללקק את הכלבתא בייניש ימ"ש, רק לפני הבחירות הזמין ללשכתו את חיות ומלצר? שוטה, שיאכל כעת מה שבישל! חמור שכמוהו - לו היה מעביר לפחות את החוק לפיצול תפקיד היועהמ"ש - חוק מוצדק והגיוני מאין כמוהו, שהיה לו כוח להעבירו לו רק רצה בכך, הרי היה נראה אחרת. כעת הם הרי יקצצו אותו לחתיכות קטנות. כלב אחד כבר מציע להחזיר את עונש המוות... אכן מגיע לו! קלעפ געכאפט, פיש געגעסן, און פון שטאט ארויסגעווארפן.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Sun Sep 22, 2019 4:33 pm

ברור שמבחינתו אפשר לתלות בכיכר העיר את כל החיותות והמלצרים
אבל הוא הבין שאם יעשה את זה יכנסו בו בכל הכח וניסה ללכת בכל הטיפות
את המכה הכבדה הוא תכנן לקדנציה האחרונה, גם לעשות סיפוח ועיסקה, וגם לכסח את הבג"ץ והחולירות שמסביב
בא נראה אם הוא יצליח בכל אופן, הוא לא אמר עדיין את המילה האחרונה

מיימוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Sun Sep 22, 2019 9:47 pm

מיימוני כתב:ברור שמבחינתו אפשר לתלות בכיכר העיר את כל החיותות והמלצרים
אבל הוא הבין שאם יעשה את זה יכנסו בו בכל הכח וניסה ללכת בכל הטיפות
את המכה הכבדה הוא  תכנן לקדנציה האחרונה, גם לעשות סיפוח ועיסקה, וגם לכסח את הבג"ץ והחולירות שמסביב
בא נראה אם הוא יצליח בכל אופן, הוא לא אמר עדיין את המילה האחרונה

מה הוא יכול לעשות כעת, כשהחבל כבר על צווארו? מאוחר...

אני התפעלתי כשהצליח להשחיל את מתניהו אנגלמן, אבל כעת נראה כבר שאכן בא סופו.

נחמתו היחידה תהיה דבר שאני בטוח בו - גם לראש הממשלה הבא, יהיה מי שיהיה, יפתחו בתוך זמן קצר איזה תיק.

אתה מכיר עוד מדינה דמוקרטית בזמננו שנשיאה, ראש ממשלתה ושריה, נידונו מיד לאחר תום כהונתם למאסר ממושך, כביכול מדובר בהמשך טבעי של הקדנציה שלהם?

רק היהודים בראשית סורחן גאולתנו הם כה מושחתים, כפי שטוענים האנטישמים?

היהודים לא מושחתים, אלא גרוע מזה - מטומטמים, כשהם מניחים לכלבי הבג"ץ לשלוט בהם. מגיע להם! וכעת תורו של האי שוטה ביבי ללבוש את הסרבל הכתום.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Fri Sep 27, 2019 2:06 pm

תתנחם בכך שאולי ההימורים שלך יתאימו לבחירות מועד ג'
בבחינת רוה"ק נצנצה בו

מיימוני

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה