יהדות בעידן המודרני
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אשכול אאוטינג לחברי עצכח

עמוד 1 מתוך 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

אשכול אאוטינג לחברי עצכח Empty אשכול אאוטינג לחברי עצכח

הודעה על ידי מיימוני on Tue Mar 12, 2019 9:52 pm

היות וחברי עצכח הרשיעו לבזות את הוד כ"ק מרן שליט"א וימחקו אמריו בזה אחר זה
הרי י"ל דמן הסתם ניחא ליה למרן בכך והוא גם בכלל ביזוי גדולים
וכאן נחשוף אחד אחד ואחת אחת את כל שוטיהם המופלגים ויהיה נח"ר למרן שליט"א

אמר משה זאב:

עד כאן דברי מיימונירוז זצ"ל, ומכאן ואילך דבריי, על דעת הוד כ"ק מרן שליט"א.

מכיון שהפאזל כמעט הושלם, אערוך כאן רשימת ניקי עצכ"ח המזוהים. הרוצה לעיין על כל ניק בעמקות יקרא בתוך האשכול, אך אם יש סתירה מכאן לשם - משנה אחרונה שנו כאן. מחוסר זמן הרשימה תיערך בשלבים ושמות נוספים יעודכנו בכל פעם.

חלק קטן מן הניקים יזוהה רק בראשי תיבות, וזאת בהוראת הרבנים שליט"א מטעמים הידועים.

כמה מן האנשים שיימנו להלן ראויים לתואר 'הרב', אולם מכיון שלתואר זה אין קריטריונים רשמיים ובזמננו הוא הפך לבדיחה לא מצחיקה, לא הענקנו אותו לאף אחד. לעומת זאת, בעלי תואר ד"ר ופרופ' מאוניברסיטאות מוכרות - ולא מעטים הם בין העצכ"חיים - עוטרו בו כמקובל. כמובן, שבעלי תעודת שוטה מוועדת התארים בנשיאות הוד כ"ק מרן שליט"א לא קופחו אף הם, והתואר שהשיגו בעמל רב או מועט ניתן להם בעין יפה.

כעת ברצוני להוסיף אזהרה: 

הרשימה דלהלן שכאמור הוכנה על-ידי, משה זאב הכהן פעטש-געבער, כוללת את זיהוי הכותבים בלבד. לצערי, כותבה של ההודעה, בעל הניק 'מיימוני', ניצל את זכות עריכת הודעתו המוקנה לו בידי המערכת, והוסיף לצד חלק מן השמות פרטים מבזים (ניתן לראות בתחתית ההודעה כי היא נערכה על ידו). בעקבות זאת הדבקתי בחזית הפורום את ההודעה והאזהרה הזו: 

https://bizuygedoylim.forumhebrew.com/t26-topic

אני מקווה כי הלה לא ישוב לכסלה שכן הדבר יאלץ אותי לחוסמו.

ומכאן לרשימת הניקים המזוהים של חברי עצכ"ח.

1. ווטו1 - הניק המייסד של עצכ"ח, ביום 14 במאי 2002. באותו זמן היה שייך ליעקב שלזינגר (מס' 35 להלן), תלמידו של אהרן מילר, ראש כת המילרים שנרדפה אז בידי האינקוויזיטור ברוך שמואל דויטש. בהמשך העביר התלמיד את הניק לרבו (?).

2. רב סיינפלד - זלמן יהושע סורוצקין מטלזסטון, כיום עו"ד בלונדון. 

3. מיימוני - ע.ר. 

4. קעלעמר=נאךאמלנישט - ב.פ.

5. מואדיב - ברק גינת, אחיו של העיתונאי גונן גינת. 

6. ספרן - יעקב הכהן, בנו של שמואל אבידור הכהן הידוע.

7. בעלבעמיו = אריק123 - אריה שטרן. לעיתים משתמש הלה משום מה בניק 'תחשגחם'.

8. chouteng - יהודה הערשקאוויטש. 

9. מציץ ונפגע - ד"ר יואל גרומן.

10. יבוסי - דוד פרנקל.

11. בן איש אחד - י.ז.

12. אמשלום - תמר דובדבני.

13. שחרית - ד"ר דליה מארקס מההיברו יוניון קולג'.

14. יהוסף - שמולי מילר, בנו של אהרן (מס' 1).

15. מסתברא=אתנחתא - נחום גרינוולד מלייקווד, עורך 'היכל הבעש"ט'.

16. הלבן - שלום בער לוין, מנהל ספריית חב"ד בניו-יורק.

17. אידך גיסא - ד"ר בני בראון מהאוניברסיטה העברית.

18. אברם העברי - ד"ר אבי דנטלסקי.

19. ארתח זוטא = ואמאי = דינוזאורוס - האי שוטה בן שוטה יהושע בן צבי ענבל.

20. thepresent = רציוספקטי - מתן הולצר.

21. יעקב 135 - יעקב גולדשטיין.

22. שלויימלע - ד"ר שלמה טיקוצ'ינסקי.

23. הפרעתוני - הלל גרשוני.

24. השכן - עו"ד אבי במברגר.

25. התבהרות - פלד מחיפה, אשתו של שחר פלד בעל 'מגרסת הזהויות'.

26. גוונא - נחי אברהם, בנו של מ.ד. אברהם (מס' 2 ברשימת החשופים מעיקרא דלהלן), פעיל בוויקיפדיה.

27. דגים=דיסקשיח=הצפן - פרופ' שלמה זלמן הבלין מאוניברסיטת בר אילן.

28. רדףהשיג - ד"ר דוד פילאווין. 

29. אליעזרט - ד"ר אליעזר טרייטל. 

30. שמרן100 - אהרן רוז.

31. ymy33655 - יצחק מאיר יעבץ, שגילה את אור המסרחניקיות.

32. מקרא - ישראל אליאך, התחיל כאברך, וחזר בשאלה ר"ל,  גר במודיעין.

33. אישציפור - אשר יפה נוף, הכותב כיום את הגיגיו המפוקפקים בקבוצת הפייסבוק 'ד'ה תורה האב'.

34. ממללא - עו"ד אפרים אהרונוב.

35. לב העיברי - יעקב שלזינגר, עובד בהייטק, תלמידו של ראש כת המילרים אהרן מילר. הוא זה שפתח את עצכ"ח ביום 14 במאי 2002 תחת ניק הניהול 'ווטו1', ולאחר מכן העביר את הניק 'ווטו1' לרבו (?).

36. eli_s - אלי סומפולינסקי מעזרת תורה בירושלים, נכדו של האי שטיא קשישא אהרן חדש משגיח ישיבת מיר. נרדף כעת בידי הבד"ר שהכריזו עליו כסרבן גט, ואנו מצידנו מחזקים את ידיו וקוראים לו להמשיך להתיז ממעיינות מי רגליו על אותם 'דיינים', שהקאדי עדיף מהם.

37. ירוק11 - י.ל. אדם גדול מאד, דבוק בלב ונפש בהוד כ"ק מרן שליט"א. פתח את האשכול העצכ"חי הארוך על 'מה שאלוהים לא יכול'. הוא שחתם בזמנו בשם 'ישראל לבקוביץ' על סדרת המאמרים הנפלאים ב'מקור ראשון'.

38. 000_אלישיר - אלישיר הנקין, אחיו של איתם הידוע.

39. בןציוןכהנא - בצלאל כהן הידוע, שהקים את הישיבה התיכונית החרדית 'חכמי לב'.

40. הבוחן - מיכאל נכטילר (עיין גוגל). תלמידו של דוד לוי, חתנו הסורר של גדליה נדל, וכתב בפורום על רבו.

41. שותפי_סוד - ישראל דוד גולדנברג, חוזר בתשובה מרמות.

42. 'הבודד' - יצחק ברוך רוזנבלום.

43. 'אח של השכן' - יוסף במברגר, אכן אחיו של מס' 24.

44. 'שחור_כתום' - א. ר.

אנשים שמלכתחילה כתבו בשמם המלא:

1. פרופ' נדב שנרב מאוניברסיטת בר אילן.

2. ד"ר מיכאל אברהם.

3. ד"ר מרדכי הלפרין, רופא.

4. אראל סגל - בעל בלוג.

5. ירון ידען הידוע מ'דעת אמת'.

6. פרופ' דוד אסף מאוניברסיטת ת"א, בעיקר בהקשר ספריו וקטטותיו עליהם עם החב"דיים והחסידים.

ניקים מרכזיים המבוקשים לחשיפה כרגע: נישטאיך, ירוחםשמ, בוגי יעלון, ייתכן, יש3, קלף, מטפחתספרים, חלמישצור, שרפ, פרופיסור, אקדמאי, אלי ו.

נערך לאחרונה על-ידי מיימוני בתאריך Mon Apr 08, 2019 12:11 am, סך-הכל נערך 2 פעמים

מיימוני

מספר הודעות : 72

חזרה למעלה Go down

אשכול אאוטינג לחברי עצכח Empty Re: אשכול אאוטינג לחברי עצכח

הודעה על ידי chouteng on Tue Mar 12, 2019 10:37 pm

רשע מרושע!

איני מוחל לך בזה ובבא.

מכיון שפירסמת שמי והוספת הלבנת פנים, פשוט לי שע"פ תורה מותר לכתוב שמך ג"כ.

אתה הוא הרשע מרושע הפוקר אהרן רוז מבעלז, שהיית כותב בעצכ"ח שטותך והבליך בניק שמרן100, ואח"כ מחליף לניק אחר כביכול להתווכח עם עצמך.

ונעשית מחלל שבת ואוכל טריפות ומומר לכל התורה כולה, ובנוסף רע לבריות ג"כ לגמול רע לאיש שלא עשה לך מאומה.

כמה גלגלו עמך בישיבת בעלז אחר שמילאת חדרך בכל ספרי מינות ותועבה, ועם כל זה לא השליכוך עד שפקרת וחיללת שם שמיים בפרהסיא.

יש דין ויש דיין ויום יבוא ותיווכח שאין העולם הפקר.

chouteng

מספר הודעות : 6

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Wed Mar 13, 2019 12:20 am

אם כן, שמא תדע מיהו האי שוטה 'קעלעמר'?

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

מספר הודעות : 436

https://bizuygedoylim.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Wed Mar 13, 2019 9:24 am

למרן שליט"א ולמשמשו, על כל גילוי שם אשר תגמול אתה עם הציבור הרחב, אגמול אני בגילוי שם נוסף, עד שנגיע לשמי הקוה"ט בעצמו, מיימוני הרם והנישא.
וכמו שאני רגיל לומר "אין חומר חיטוי טוב מאור השמש"
כתוב נא כתוב בהורמנא דרבך שליט"א, ואף אני אוסיף מדילי.

מיימוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Wed Mar 13, 2019 9:29 am

ולשוטה המופלג קאוצ'ינג (כמה מדות רעות יש בלהמציא כזה שם שאף אחד לא יודע איך לקרוא אותו! קאוצ'ינג, שוטנג, כוטינג, וצע"ג!) שחושב שגילה את אמריקע בזיהוי שמו של שמרן 10 הרי די היה לו לעיין כאן http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?whichpage=1&topic_id=2041469&forum_id=1364
ולדעת את הזיהוי, ואטו קימחא טחינא טחנת?
וגם יפה עשה שבא והודה בזה, כי כתבתי הדברים רק דרך השערה, והנה בא השוטה בעל הניק ואישר את השערתי. שככה יהיה לי טוב בזה ובבא, מקוה שיש בא.

מיימוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Wed Mar 13, 2019 9:38 am

וכן אני קורא לכל אחד שנחשוף כאן שמו, שיבא ויאשר, ויודיע ג"כ שהולבנו פניו, שזה כנודע עושה נח"ר למרן שליט"א, על כל החרפות שחרפוהו בהפורום ההוא.
שומר פיו ולשונו שומר מצרות נפשו.

מיימוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Wed Mar 13, 2019 10:40 am

מיימוני, הכא באתרא דמרן קיימינן והוא דעתו שאין לכנות את קאו-צ'ה-טונג בשמות כגון 'שוטה מופלג', ואף שלפי דעתי שלי יש מקום רב להקל בזה. ואנן אתכא דמרן סמכינן ואפילו יאמר על שמאל שהוא ירוק ותפוח שהוא מספר.
ומ''מ באמת ראוי לטכס עצה כדת מה לעשות במחזיקי המחק דהתם שנכנסה בהם רוח עוועים וכו' כנודע וכו'
ועוד שמדרכי 'קאובוי-צ'יוואווה-טוגה' למד עוד אחד ושמו xibolayu או משהו דומה (ונתגלגלה נשמתו בפיל הניצב בחדר להשלים תיקונה בזה העולם העכור) שהיה עתים חלים ודיבר נכוחות ובכל עת שראה את יהושע ענבל עומד ומתריס כנגדו מיד נטרפה דעתו ויקציף על מי  מריבה והעלה משכב זכורו ושם אבותיו נוחם בכף הקלע ואשר עוד חיים עדנה וגם בחרוזים נאים בא לפעמים אלא שאף כנגדו יצאו במחק ובחנית וכו', ואחר שפרש ניסה עוד להרס את הפורום עד שעלתה שוועת מיימוני השמיימה שעת צרה היא מחמת המתקפה שנתרגשה ובאה על הפורום וכו' כנודע.

נערך לאחרונה על-ידי מקצהרגליים בתאריך Wed Apr 03, 2019 2:23 am, סך-הכל נערך פעם אחת

מקצהרגליים

מספר הודעות : 335

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Wed Mar 13, 2019 1:49 pm

על הערקאוויטש ואהרן רוז יעויין כאן:

https://forum.otzar.org/viewtopic.php?t=35253 

ובכלל הערקאוויטש אינו מתחבא, וכמה פעמים כתב ב'צריך עיון', וגם ב'המעיין' של המסרחי החרד"לי יואל קטן כתב מאמר צדקני על מנדלסון ומעלה גרה מדברי דודו הר' ש. שוואב הנ"ל, אם כי קצת דבריו מעניינים ויש לפלפל. 

ועליך אהרן רוז תמה אני מה ראית להחניף לדבליצקי המתקרא 'איש ספר' , והלה אדוק מאד באמונתו כידוע ולפניו לא יבוא חנף, וראה גם ראה כי תיכף חזר ובעט בך לעין כל בעיטה הגונה באותו מקום. ומה זה חיללת ביו"כ לדבריו? נערה המאורסה מצאת לך? או שמא מן הלביבות אכלת בשעת 'כורעים' כמעשה אותו זקן.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Wed Mar 13, 2019 1:57 pm

ולענין האאוטינג אדרבה יטול מי על עצמו לערוך רשימה מסודרת של המבוקשים ונתחיל כולנו כאחד יחד להלקותם בזה אחר זה, ובפרט שאיזה מהם כבר הוצאו מן הארון באשכול 'הרמב"ם ניצח".

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Wed Mar 13, 2019 2:45 pm

כבר מילתי אמורה שתועלת האאוטינג הוא דווקא לנכבדים (כגון יואל גרומן מציץונפגע) שאפשר לחזר אחר דבריהם וממקום אחר ישלח שלומיו עושה השלום במרומיו. אבל שאר אנשים כמה ניקים איכא בשוקא אדם להבל דמה דבריו כצל עובר ומה נפק''מ ואינו עניין בכלל לענות בו.
קראתי הודעות דבליצקי התם (יען אני מחבב לקרוא דבריו בכל מקום) ושם מכנה את שוטנג גאון(!) [ואינו כיהודה ועוד לקרא על דברי מרן שליט''א ששוטנג איש יקר, דהא חלוק הרבה תואר גאון מתואר יקר וז''פ וגם שימש באקסקלמיישן מארק] ואפשר בעיניי שלי עמד הנגע ולא זכיתי לראות באורו הבהיר או שארי התחזה שועל והקפיד לכתוב דברים של חינם בכל מקום למען לא נדע כוחו וצ''ע.

ומ''מ אם תדע ותודיע ואוודע מי הוא המכונה מה_שנכון_נכון הנה אנוכי בא אליו בעב הענן לקנות ספרו אשר חיבר או ההדיר (בוודאי איש אשר כמוהו בא גם בכתובים) ואלמד. כי חיי ראשי שבכל מקום דבריו כמונה מעות לא ראיתי כהנה בכל הארץ שכמעט אין לתפוס על דבריו.

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Wed Mar 13, 2019 2:53 pm

בענין איש ספר ושוטנג שם, אני דווקא ראיתי שמלגלג עליו על שכתב מחד שפרשני התנ"ך הטובים ביותר הם הנוצרים ומאידך שרוב רבני המסרחניקעס כופרים בתורה מן השמיים...

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Wed Mar 13, 2019 3:50 pm

הנה קיבלנו הוראות מרן ובפרט באתריה דמרן, ומעתה אין אני אומר על הרשקוביץ שם שוטה. אבל תמיהני על התנהגותו הבזויה, שמדבר על דין שמים ועל מצפון להלבין פני אחרים. וישר החליט שאני אהרן רוז והלבין פניו בנאצות וחרפות. והרי אין לו באמת מידע מי אני, אלא שהחליט להמר ולנחש, ועל סמך זה חירף וגידף אדם. מן הסתם הראש שלו עובד כך: באיזה מקום חירפתי והשמצתי את רוז, ולכן הוא רוצה להחזיר לי. ובכן אדון הרשקוביץ, חירפת וגידפת הרבה אנשים, וזה לא קריטריון כדי לזהות מי חושף פרצופך. אל תדבר על דין שמים לפני שתיישב עם עצמך את נפשך המסוכסכת.
ובכן, אינני יודע מי זה אהרן רוז, וגם לא מעניין אותי. אני רק מראה מי הוא השוטנג ומי הם פרצופי פניו עם החוטם.
ועל מרן ומשמשו תמיהני, איפה כתבתי דבר בעד דבליצקי? מה לי ולאותו סכסכן משועמם הטובע עד ארכובותיו בספרים ובקונטרסים, לבושו קנאות וכולו אומר פוזות.

מיימוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Wed Mar 13, 2019 3:55 pm

וסורוצקין הידוע הוא ניהו זלמן יהושע סורוצקין  דמן טלז סטון, הבן של ר' אברום משה סורוצקין, ואף הוא ג'ינג'י כמנהג הסורוצקינים הנ"ל, ויחסית מן השפויים הוא, והמחק עומד על ימינו לסמכו, לא מחק כי אם דברי קללות או שמעלץ (מלבד שמעלץ דמיימוני, דחביב עליו כגופו). ויהי כי ארכו עליו ימי רווקותו, ויתערב בכת עצכח ויעלה מעלה מעלה בדרגות המלוכה עד לדרגת מנהל (!). ובאותו הזמן גם השוטנג היה רווק (והרי היה חבר בפורום שידוכי חרדים ושם העלה מהגיגיו הגאוניים. אגב, איך כמה שעות אחרי שנכתב כאן משהו, בצד האפל של הירח, מיד כבר ידע השוטנג וטרח ובא והגיב? הלא דבר הוא!), וגם אמשלום הרבה דובדבני היתה רווקה, ולכן נראה עצכח כמו מסיבת פו"פ (ואיפה riv???? ואיה צענעוראנע?). הלואי והייתי יכול לחזור לגילאים הצעירים ולחגוג, סורוצקין רק בן 43, ואני עשר שנים מעליו, בקושי סוחב את איברי במדרגות. יחוס עלי אללה הרחמן ובזכות המצוה הגדולה של השותפות עם כ"ק מרן, ייטיב עמדי.

מיימוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Wed Mar 13, 2019 4:37 pm

נאה הדבר שנזדרזת לתהות בקנקנו של סורוצקין, והנני מצפה לקבל במשלוח מנות בקבוק של חמרא למריה ועליו פתק בזה הלשון 'טיבותא לשקייה'.

צענערווינא דומה שנתגלגלה בגוף אפריםבן אלא שאי אפשר לעמוד על ההכרע.

השוטנג כאן הוא השוטנג האמיתי? פלא עצום ואינו נראה לפו"ר.

נערך לאחרונה על-ידי מקצהרגליים בתאריך Sat Nov 02, 2019 7:37 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Wed Mar 13, 2019 5:39 pm

אני מבקש: מילא אאוטינג, אך נא להימנע מירידה לעניינים אישיים - זה רווק, ההוא נשוי, זה בסעודות שבת אצל נשים, וכדומה. אינני מעוניין להתעסק עם תביעות וגם למחיקות אין לי כוח. אם רוצים לכתוב על אנשים נא להתמקד בהגותם או באי-הגותם, ולא בחייהם האישיים שבאמת אינם מענייננו.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Wed Mar 13, 2019 5:57 pm

קיבלנו הוראות מרן, וגם בזה אענה אמן אמן אחר המברכים.
אמנם אתמהה איך יהין להחזיק בחרב המחיקות, אשר כ"כ סבל מהם מרן שליט"א עד שירדה דמעה אחת מעינו ונפלה לים הגדול!

מיימוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Wed Mar 13, 2019 6:02 pm

וטיבעה שישים כרכים!

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Thu Mar 14, 2019 4:17 pm

אם אתה רואה מאמר שהוא קצת-יותר-מבינוני-לגמרי של הרשקוביץ הנזכר, אשמח שתלנקקנו לי ושכרך כפול מן השמיים

נערך לאחרונה על-ידי מקצהרגליים בתאריך Sun Mar 31, 2019 2:50 am, סך-הכל נערך פעם אחת

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Thu Mar 14, 2019 4:22 pm

תמיהני איך מלאך לבך לעבור על דברי מרן שליט"א, שכתב להדיא דהנ"ל הוא גאון וה' עמו בכל אשר ילך, ואמנם ש"מ שיש איזו רוח שטות שנכנסה בו, אבל מעתה אין לנו רשות לקרותו שוטה, ובודאי לא מפליץ, דידוע שהמלאכים בולעים ושורפים המאכלים כמו שמצינו בהרבה אדמורים, וממילא לא שייך בהם ענין הגזים הנקרא פליץ בלשון יהודי. וכן הענין אצל השוטנג הנ"ל.

מיימוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Thu Mar 14, 2019 4:23 pm

ועדיין אני בהבטחתי אעמודה, ועל כל שם עצכחי אשר ייחשף כאן, אכפילנו בכפליים בסוד המאצ'ינג, קומו לעזרת מרן שליט"א בגיבורים והינקמו נקם אחת מעיניו מחברי עצכח. אין חומר חיטוי יותר טוב מאור השמש.

מיימוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ירוחםשמ on Thu Mar 14, 2019 4:34 pm

אתה לא יודע כלום ואל תאיים.
יש הרבה מוכרים שכולם יודעים ולא תחדש כלום. כמו הלבן-שלום בער לוין מספריית חב"ד. מסתברא-נחום גרינוולד מלייקווד. השכן-עו"ד אבי במברגר מאלעד. ספרן-יעקב הכהן. בעלבעמיו-אריה שטרן. ועוד ועוד שהיו אצלי בסוכה.
ומי שאתה לא יודע אתה לא יודע ואל תאיים, ובטח לא על מיימוני.
רשע וזייפן שכמוך.

ירוחםשמ

מספר הודעות : 4

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Thu Mar 14, 2019 4:50 pm

ולמה כבודו מכנני בכל מיני כינויי גנאי?
וכי לא די בכל הצער שעשיתם למרן שליט"א? וכל מיני תיקונים ושבירת המדות שעשיתם לו?
ולמה לא הזמנת גם את רבינו לסוכת לויתן שלך?
ואני לא באתי אלא לחזק ידי מרן

מיימוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Thu Mar 14, 2019 5:07 pm

בכל אופן לכאורה טענתו טענה, שהרי יש שם הרבה ידועים לכל כגון אותם שכתב ויש ידועים למקצת ויש שאין ידועים כלל, אז איך יעבוד המצ'ינג שלך. דלכאורה על כל שם שיכתבו לך תוכל לומר ההוא ידענא ביה מכבר ולא קמ"ל מידי.

עכ"פ אם אתה בראשו של ירוחם דוקא חפצת אותו ירוחם אני איני יודע מיהו, ובעצם למה הוא כ"כ מעניין אותך?

ואיך שיהיה לדעתי תן איזה רמז שידעו היודעים עכ"פ כי אתה יודע מיהו מיימוני... ועי"ז גם תהיה נהירה לפורום לראות החדשות.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Thu Mar 14, 2019 5:25 pm

מיימוני נולד בחודש תשרי

מיימוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Thu Mar 14, 2019 5:39 pm

אני לא מן היודעים עדיין כך שאיני יכול לידע אם רמז הוא או לא.

מ"מ מנין לך אימת נולד? וכי במסיבת יום הולדתו ישבת?

ועכ"פ לדעתי רמז כי האי לאו רמז הוא כ"כ דאמרי א' מי"ב שמא איתרע ואצלח ליה. אלא כתוב יום הולדתו עצמו ואפי' תכתוב בן כמה הוא עדיין לא יוכלו למצוא ע"י האגרון.

ועוד זאת: הגש רשימת כמה שמות כנגד ראשו של מיימוני לבחור מהם. כי מכיון שביקשת ראשו של ירוחם דוקא מה נעשה אם אינו בידינו? ועדיין לא ענית מה לך מירוחם דוקא? הרי אין מדובר בהוגה דעות גדול שיש בו ענין ציבורי. שמא עלב בך אישית ותאבת נקם? או מה?

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

עמוד 1 מתוך 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

חזרה למעלה