טוטו בחירות 2019

Go down

טוטו בחירות 2019 Empty טוטו בחירות 2019

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Sun Apr 07, 2019 2:08 pm

באשכול זה יוכלו חברי הפורום להמר על תוצאות הבחירות ואף לכתוב את הערכותיהם ו/או ציפיותיהם הפוליטיות.

אני מהמר כדלהלן:

איחוד מפלגות הימין - 7 
זהות - 7
הימין החדש - 4
יהדות התורה - 7
ש"ס - 6
ליכוד - 30
ליברמן - 4
כחול לבן - 28
העבודה - 10
מרצ - 5
חד"ש תע"ל - 8
רע"מ בל"ד - 4

כחלון וגשר לא עוברים.

אני החלטתי לאחר התלבטות להצביע לאיחוד הימין. אשמח אם פייגלין יצליח ועוד יותר אשמח אם יישם ולו חלק מהבטחותיו, מלבד עניין הקנאביס, אך קשה להצביע למפלגה חדשה ואנשים בלתי מוכרים. אם אכן יפעל פייגלין לריצוץ הנחש הבג"צי, שהוא אסוננו הראשי והעיקרי כיום, אשמח להעניק לו את קולי בבחירות הבאות.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

מספר הודעות : 390

http://bizuygedoylim.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

טוטו בחירות 2019 Empty Re: טוטו בחירות 2019

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Sun Apr 07, 2019 2:54 pm

לדעתי, על ראשי מפלגות הימין להציב לנתניהו אולטימטום - או חוק צרפתי שיחול כבר על ראש הממשלה המכהן, או שאין ממשלה.

מדובר בדרישה הגיונית כשלעצמה - איזה אדם שפוי היה מוכן לחיות במדינה שעל מנהיגה לבלות כל היום בחקירות ובמשפט, במקום לנהל אותה?

נתניהו עצמו הוא אפס מאופס, סמרטוט עלוב ולקקן שפל ונכנע של הסרטן הבג"צי, אבל כשהוא יעמוד בפני הברירה של כלא הוא יקבל זאת בלית ברירה, ובפרט אם הדבר יגיע בדרך של כפייה חיצונית מצד השותפות הקואליציוניות.

העברת החוק הצרפתי תהיה האבן הראשונה שנפילתה תביא לקריסת הדומינו הבג"צי כולו. השלב הבא צריך להיות פיצול משרת היועהמ"ש, ומשם הדרך פתוחה לריסוק הבג"צ.

אם יהיו אנשים, כמו אותו דרעק, ברק מדינה מן האונ' העברית, שייראו בהעברת החוק הצרפתי עילה למלחמת אזרחים - אדרבה ואדרבה! מלחמת אזרחים טובה זה מה שצריך כאן עכשיו, ועדיף ריסוק ראשית סרחון גאולתנו כולה מאשר המשך שלטון הבג"צ.

בכל מקרה, לנתניהו יש כבר את תמיכת טראמפ ופוטין, והזבלים השמאלנים יוכלו לפנות רק אל האירופים, שאינם שווים אפילו לאסלה... אם תהיה מלחמת אזרחים השמאלנים יובסו ויושתנו עד עפר, ומה טוב אם יקחו איתם גם את בני לאו ימ"ש וכיוצא בו.

האלטרנטיבה של העמדת נתניהו לדין, לעומת זאת, פירושה הנצחת שלטון הבג"צ על מדינתנו המושתנת. לא יהיה יותר טעם בבחירות, כי כל מי שייבחר ינוהל בידי כנופייתם בחקירות ויתפקד כעבד נרצע שלהם. יישאר רק תענוג הצפייה בסמרטוט המסמורטט נתניהו מובל אל הכלא, ומקבל את מה שמגיע לו. רק שלא ישכח בנאומו האחרון להביע את אמונו ב'שלטון החוק' ולכבד את השוט בנשיקת פרידה.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Sun Apr 07, 2019 6:02 pm

מה הרעיון להמר כשיש סקרים? ברור שכל דעה אישית בטלה כחרס הנשבר גם מול סקר גרוע. אני הולך בעינים עצומות אחרי הסקרים, ולכן באופן מפתיע אם ישאלו אותי יש לי הערכה מבוססת גם לגבי התוצאה בכל משחק כדורגל בליגה נידחת אי שם. נכון שהסקרים לא מדייקים, אבל לנבא את כיוון הסטייה מהם זה עוד יותר חשוד.
האם תוכל לתת ג' דוגמאות של שלטון בגצ בדברים משמעותיים שלדעתך שגויים ונושאים השלכות?

מקצהרגליים

מספר הודעות : 325

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Sun Apr 07, 2019 6:09 pm

ועל אודות מלחמת אזרחים וכו', חוץ מהפגיעה הישירה והדרמטית בתלג ובכח העמידה הצבאי נגד צבאות זרים, עיקר החשש לא צריך להיות ממלחמה עם אקדחים ונונצ'אקוס אלא מירידה ניכרת מהארץ. יש סיכוי סביר ש'השמאלנים' הם חלק משמעותי ביותר ממשלמי המיסים ויוצרי החוסן הלאומי (יזמות, מדעים, מודיעין, פקידות מקצועית בכירה), יותר מחלקם באוכלוסייה, ואם 'הם' יחליטו להגר בהמוניהם אז 'הימניים' ימלכו ברוב ששון על ערימות האפר.

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Sun Apr 07, 2019 8:16 pm

מקצהרגליים כתב:ועל אודות מלחמת אזרחים וכו', חוץ מהפגיעה הישירה והדרמטית בתלג ובכח העמידה הצבאי נגד צבאות זרים, עיקר החשש לא צריך להיות ממלחמה עם אקדחים ונונצ'אקוס אלא מירידה ניכרת מהארץ. יש סיכוי סביר ש'השמאלנים' הם חלק משמעותי ביותר ממשלמי המיסים ויוצרי החוסן הלאומי (יזמות, מדעים, מודיעין, פקידות מקצועית בכירה), יותר מחלקם באוכלוסייה, ואם 'הם' יחליטו להגר בהמוניהם אז 'הימניים' ימלכו ברוב ששון על ערימות האפר.

יש בתנ"ך פסוק חזק בדיוק על כגון דא:

והשארתי בקרבך עם עני ודל, וחסו בשם ה'!

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Sun Apr 07, 2019 8:39 pm

מקצהרגליים כתב:מה הרעיון להמר כשיש סקרים? ברור שכל דעה אישית בטלה כחרס הנשבר גם מול סקר גרוע. אני הולך בעינים עצומות אחרי הסקרים, ולכן באופן מפתיע אם ישאלו אותי יש לי הערכה מבוססת גם לגבי התוצאה בכל משחק כדורגל בליגה נידחת אי שם. נכון שהסקרים לא מדייקים, אבל לנבא את כיוון הסטייה מהם זה עוד יותר חשוד.
האם תוכל לתת ג' דוגמאות של שלטון בגצ בדברים משמעותיים שלדעתך שגויים ונושאים השלכות?

אתן לך שלוש דוגמאות מיידיות המכעיסות אותי.

א. הארורים הללו אסרו פיטום אווזים, שהוא הטכניקה לייצור מעדן כבד האווז (פואה גרה) הצרפתי הידוע. כך הכריתו כלבים צבועים אלו ענף חקלאות שלם, והביאו כמעט להכפלת מחיר המוצר בחנויות ובמסעדות, שכעת הוא נמכר שם רק מייבוא. למה אני צריך להיות כפוף לשו"ע המטורלל שלהם? הם נאורים ומוסריים יותר ממדינה כמו צרפת?

ב. הם מתערבים בעניין גיוס חרדים, אך מסרבים להתערב בעניין כפיית לימודי ליבה על חרדים (הבהמה חיות: "אבל זה רצונם, מדוע להתערב להם?"). על האבסורד והטימטום שבכך מיותר להאריך. אמר אחד: מגדלים ילד עד גיל 18 על צמחונות, ואז מתלוננים על שאינו אוכל בשר.

ג. העתירה המטורפת לבג"ץ על פרשת 'מכה קלה בכנף'. ובכלל כל הטימטום שלהם על 'סבירות' ו'מידתיות' המסמיכים אותם לתחוב חוטמם בכל חור.

מסתמא על כל דבר תהיינה לך חבילות תשובות, ואם אתה כה אוהב את בג"ץ שמח בהם. המציאות היא שאין עוד שום מדינה בעולם שבה המערכת המשפטית דומיננטית כל כך ומנפקת כותרות בכל יום, בעוד הרשויות האחרות חיוורות ואנמיות ומתבטלות בכל ענין לפני הרשות השופטת. כמה פעמים מוזכר ביהמ"ש העליון האמריקאי בגליון אקראי של עיתון יומי שם וכמה פעמים מוזכר בג"ץ בגליון אקראי אצלנו? 

בקדנציה הבאה של הכנסת, תוך שנה, צפויה התנגשות שאין ממנה מוצא בעניין נתניהו, ואני מחכה לראות מי יתקפל. הלואי שאראה ביום בו מושלך הבג"ץ מכל המדרגות.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Sun Apr 07, 2019 9:00 pm

נו נו
פיטום אווזים בכלל לא ברור שהיה כאן איזשהו אקטיביזם מיוחד ולא שגם 'בית המשפט הישן' היה פוסק ככה, או שהכנסת הייתה מחוקקת בעצמה. גיוס הוא מס ככל המיסים ופטור של קבוצה מסויימת פוגע בעיקרון השוויון, אלא אם תעמוד הכנסת ותבטל אותו בהליך המיוחד. משא"כ לימודי ליבה (להבדיל מתקצוב פרופרציוני לאחוז לימודי הליבה, שמתקיים כיום) שכפייה כאן היא הפקעה של שיקול הדעת ההורי וחיישינן למדרון חלקלק. ומה יעשה בזה בית משפט ישן, לכל היותר לא יתערב גם בגיוס ולשמחה מה זה עושה. ברור לי שהביקורת שלך היא על סבירות ומידתיות וזכות העמידה וכו' כפי שהאריכו למעניתם כל המבקרים ובראשם גדעון ספיר ודניאל פרידמן בספריהם, אבל ביקשתי ג' דוגמאות קונקרטיות שבהן אם בגצ 'יחזור למקומו הטבעי' אתה חושב שפתאום תיוושע ישראל ויהודה תשכון לבטח. אני לא חסיד גדול של 'בית המשפט החדש', ולדעתי באמת התהליך שם היה נטול הצדקות (אף שיש הרבה פסיקות שמקובלות עלי בעצמן, אני לא חושב שמבחינה סמכותית יש להן הצדקה), אני רק מעיר שרוב הכועסים והזועמים והקוצפים והרוטנים - כשמבקשים מהם דוגמאות ספיציפיות שמפריעות להן מתגלים דברים שבעיני הם שוליים לחלוטין. חוץ מזה, וZאת נקודה חשובה, בכל עניין הלוחמה עם הפלסטינים אני מאד לא בטוח שבאמת בגצ הוא זה שחוסם, אלא ההבנה הישראלית שלצורך התדמית הבינלאומית נאלצים לשמור על אי אילו חוקים, באופן שאם לא היה זה בגצ אז היו דואגים למנגנון מרסן אחר.

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מיימוני on Mon Apr 08, 2019 12:10 am

משה זאב הכהן פעטש-געבער כתב:באשכול זה יוכלו חברי הפורום להמר על תוצאות הבחירות ואף לכתוב את הערכותיהם ו/או ציפיותיהם הפוליטיות.

אני מהמר כדלהלן:

איחוד מפלגות הימין - 7 
זהות - 7
הימין החדש - 4
יהדות התורה - 7
ש"ס - 6
ליכוד - 30
ליברמן - 4
כחול לבן - 28
העבודה - 10
מרצ - 5
חד"ש תע"ל - 8
רע"מ בל"ד - 4

כחלון וגשר לא עוברים.

אני החלטתי לאחר התלבטות להצביע לאיחוד הימין. אשמח אם פייגלין יצליח ועוד יותר אשמח אם יישם ולו חלק מהבטחותיו, מלבד עניין הקנאביס, אך קשה להצביע למפלגה חדשה ואנשים בלתי מוכרים. אם אכן יפעל פייגלין לריצוץ הנחש הבג"צי, שהוא אסוננו הראשי והעיקרי כיום, אשמח להעניק לו את קולי בבחירות הבאות.

קול מרן כקול שדיים
וזכיתי לכוין לדעתו הקדושה אות באות

מיימוני

מספר הודעות : 67

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Mon Apr 08, 2019 3:51 am

מיימוני כתב:
משה זאב הכהן פעטש-געבער כתב:באשכול זה יוכלו חברי הפורום להמר על תוצאות הבחירות ואף לכתוב את הערכותיהם ו/או ציפיותיהם הפוליטיות.

אני מהמר כדלהלן:

איחוד מפלגות הימין - 7 
זהות - 7
הימין החדש - 4
יהדות התורה - 7
ש"ס - 6
ליכוד - 30
ליברמן - 4
כחול לבן - 28
העבודה - 10
מרצ - 5
חד"ש תע"ל - 8
רע"מ בל"ד - 4

כחלון וגשר לא עוברים.

קול מרן כקול שדיים
וזכיתי לכוין לדעתו הקדושה אות באות
לענין הטוטו או גם לענין ההצבעה?

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Mon Apr 08, 2019 4:23 am

מקצהרגליים כתב:נו נו
פיטום אווזים בכלל לא ברור שהיה כאן איזשהו אקטיביזם מיוחד ולא שגם 'בית המשפט הישן' היה פוסק ככה, או שהכנסת הייתה מחוקקת בעצמה. גיוס הוא מס ככל המיסים ופטור של קבוצה מסויימת פוגע בעיקרון השוויון, אלא אם תעמוד הכנסת ותבטל אותו בהליך המיוחד. משא"כ לימודי ליבה (להבדיל מתקצוב פרופרציוני לאחוז לימודי הליבה, שמתקיים כיום) שכפייה כאן היא הפקעה של שיקול הדעת ההורי וחיישינן למדרון חלקלק. ומה יעשה בזה בית משפט ישן, לכל היותר לא יתערב גם בגיוס ולשמחה מה זה עושה. ברור לי שהביקורת שלך היא על סבירות ומידתיות וזכות העמידה וכו' כפי שהאריכו למעניתם כל המבקרים ובראשם גדעון ספיר ודניאל פרידמן בספריהם, אבל ביקשתי ג' דוגמאות קונקרטיות שבהן אם בגצ 'יחזור למקומו הטבעי' אתה חושב שפתאום תיוושע ישראל ויהודה תשכון לבטח. אני לא חסיד גדול של 'בית המשפט החדש', ולדעתי באמת התהליך שם היה נטול הצדקות (אף שיש הרבה פסיקות שמקובלות עלי בעצמן, אני לא חושב שמבחינה סמכותית יש להן הצדקה), אני רק מעיר שרוב הכועסים והזועמים והקוצפים והרוטנים - כשמבקשים מהם דוגמאות ספיציפיות שמפריעות להן מתגלים דברים שבעיני הם שוליים לחלוטין. חוץ מזה, וZאת נקודה חשובה, בכל עניין הלוחמה עם הפלסטינים אני מאד לא בטוח שבאמת בגצ הוא זה שחוסם, אלא ההבנה הישראלית שלצורך התדמית הבינלאומית נאלצים לשמור על אי אילו חוקים, באופן שאם לא היה זה בגצ אז היו דואגים למנגנון מרסן אחר.

מעניין אותי אם שירת (ת' קמוצה) בצבא?

אני לא. אבל הייתי במבדקים בגיל 16 וכשחיילת הגישה לי משוואה ממעלה ראשונה לפתור לא ידעתי מה עושים איתה... לא ידעתי מה זו משוואה בכלל.

אם אתה מדבר על פגיעה בשוויון, היכן כאן השוויון כשאחרים יכולים ללכת לעתודה האקדמית או למודיעין ולצבור נסיון בהייטק וכו' וחרדים יהיו רק חוטבי עצים ושואבי מים?

בכלל, כל התערבות הבג"ץ בעניין הגיוס מעידה על טימטומם והשתן המציף את ראשם. לגייס את החרדים בכוח הרי לא יוכלו, אז לשם מה פסיקותיהם האוויליות? אלא מה יוכלו - לקצץ להם בתקציבים? קדימה - שיחסמו תחילה תיקצוב לכל מי שלא מלמד ליבה... כל זמן שיש חינוך חרדי עצמאי החרדים לא יתגייסו לעולם ובצדק, וטיפש מי שאינו מבין זאת.

לעניין פיטום האווזים, וכי השופטים הצבועים והארורים הללו אינם אוכלים כבד אווז? אם הכנסת היתה מחוקקת כזה חוק זה היה מכעיס אבל נסבל, שהרי סוף סוף היא בית המחוקקים. לעומת זאת כשהבג"ץ מחוקק זאת מדובר בקביעה ערכית מוסרית כביכול, ואני אינני רואה באנשים שפלים ונקלים כמו שופטי בג"ץ דמויות מוסריות.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Mon Apr 08, 2019 2:06 pm

לא אמרתי כלום מעצמי, רק את הנימוקים שאני זוכר שהופיעו בפסקי הדין ובדברי השופטים. יש הבדל בין ויכוח לגופו של דבר על כל נושא ונושא, שבזה אפשר אכן להוציא ימים ארוכים, ובין הסבר לכעס הגדול. אז יוצא שהכעס הגדול על האקטיביזם הבגצי הוא שהם פסלו את חוק הגיוס (לא שזה כל כך השפיע על משהו) וכרתו את ענף פיטום האווזים?

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Mon Apr 08, 2019 2:09 pm

מקצהרגליים כתב:לא אמרתי כלום מעצמי, רק את הנימוקים שאני זוכר שהופיעו בפסקי הדין ובדברי השופטים. יש הבדל בין ויכוח לגופו של דבר על כל נושא ונושא, שבזה אפשר אכן להוציא ימים ארוכים, ובין הסבר לכעס הגדול. אז יוצא שהכעס הגדול על האקטיביזם הבגצי הוא שהם פסלו את חוק הגיוס (לא שזה כל כך השפיע על משהו) וכרתו את ענף פיטום האווזים?
ביקשת דוגמאות קונקרטיות אז נתתי ולא שזה מתחיל ונגמר בדוגמאות אלו. בכל אופן הדיון בזה אכן אינו מעיקר עניינו של הפורום.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Mon Apr 08, 2019 5:28 pm

לעניין הטוטו, אני מתכבד להמר שהאדונים כחלון וליברמן לא יעברו את אחוז החסימה, וכחולבן יקבלו שני מנדטים יותר מהליכוד. מעניין אם המציאות תחציף פנים כנגדי או תציית בהכנעה.

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Mon Apr 08, 2019 5:57 pm

מקצהרגליים כתב:לעניין הטוטו, אני מתכבד להמר שהאדונים כחלון וליברמן לא יעברו את אחוז החסימה, וכחולבן יקבלו שני מנדטים יותר מהליכוד. מעניין אם המציאות תחציף פנים כנגדי או תציית בהכנעה.

כחלון הוא קצף על פני המים, אבל לליברמן יש בסיס מוניצפלי.

כמובן, נחיה ונראה.

ומה יעזרו לכחול לבן שני מנדטים אם יהיה לימין גוש חוסם?

אם כבר, תן רשימת כל המנדטים.

מי עשוי להיות הפתעת הבחירות לדעתך? תמיד יש איזו הפתעה שכל הסקרים והניחושים אינם קולעים אליה. 

לדעתי, אולי פייגלין יפתיע ויקבל עשיריה או יותר.

אולי בל"ד-רע"מ לא יעברו? אבל בכפרים הערביים יש זיופים וחברי וועדות הקלפי שם "יעבירו" אותם איכשהו.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Mon Apr 08, 2019 6:10 pm

הבה נהמרה, ואחר כך נספור את השגיאות הסופיות לפני אחוז החסימה לכל אחד (סכום הפערים בערך מוחלט) והמנצח יקבל את עיטור הגבורה הפורומי שהוא כוכב ירוק (green) רקום בזהב. וכיון שההימור נועד רק לצורך מדידת המרחקים אח"כ אז אפשר לתת גם חצאי מנדט ולא חייב להסתכם ל120. שלפתי מסאני ותנינא כמה תנויי בעוקצין ולהלן מה ששמעתי מאחורי הפרגוד:
כחולבן 30.5
ליכוד 29
עבודה 9
חדש-תעל 8
ג 7
איחוד הימין 6.5
ימין חדש 6
זהות 6
מרצ 5
שס 5
כחלון 4
בלד 3.5
ליברמן 3
אורלילוי 1

המעיין יקשה הרי פסקתי שיהיו שני מנדטים הפרש וכאן מסרתי השמועה שיש 1.5 הפרש, וצע"ג.

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Tue Apr 09, 2019 3:54 pm

הוד כ"ק מרן שליט"א מלמד את בתו מושגי יסוד בפוליטיקה בטרם יצא להצביע.

טוטו בחירות 2019 20190410

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Tue Apr 09, 2019 4:01 pm

יש להעיר קצת על הניקוד אבל יפה

בעצם אולי אתה צודק. חשבתי ששר מנוקד פתח רק בצירוף סמיכות, אבל אולי באמת הצורה הקמוצה היא צורת הפסק ולא עיקר הניקוד. נראה לי שעיקרו קמוץ אבל באמת לא נראה שיש כאן כלל ברור. כל השאר מדויק.

לחיבת הקודש הגיגי הוד כ"ק מ"ש פתחתי מכלול (שער דקדוק השמות שער נחי העין) ואכן יש בזה מבוכה זוטא.
וזה לשונו:
פָּל בקמץ, זָר, רָע, רָש, שָׂב, עָב, קמוצים. ובהסמכם פתוחים.
ובאו קמוצים בסמיכות: כעָב טל, כעָב מלקוש, ועָב עץ.
ו'רע' הרבה ממנו פתוחין והן ידועים על פי המסורת.
וכן 'צַר' הרבה פתוחים ויש שבעה קמצין: לו צר, ידו פרש צר, נצב ימינו כצר, לפני צר, בצר הרחבת לי, אין שלום מן הצר, כי אין הצר. והם קמוצים.
על הצַר הצורר, בצַר לי, פתחין.
'בפַּש מאד' פתח.
פח, פחי, פחים - פתח.
וכן חח, חחי, חחים.
וכל עַד פתח, וכל וָעֶד סגול. אבל 'היודע ועד' צירי שהוא עניין עדות.
ובקבוצם: זָרים רָעים.
ובסמוך זָרֵי רָעֵי עָבֵי.
וכו'

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Tue Apr 09, 2019 8:22 pm

טוטו בחירות 2019 20190411

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Tue Apr 09, 2019 8:27 pm

טוטו בחירות 2019 20190413

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Tue Apr 09, 2019 8:32 pm

כל נטיעות וכו'
זה מבחן מטעם הבי"ס או מכי"ק?

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Tue Apr 09, 2019 8:43 pm

ראשית תודה על האיחולים, וכן למר!

כמובן אני חיברתי את המבחן.

עם כל הכבוד לביה"ס, אחריות ההורים לדעתי לתת לילדים חינוך פוליטי כמו חינוך לתרבות אוכל במסעדות צרפתיות וכו'.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Tue Apr 09, 2019 8:53 pm

נאה נאה. באמת כל ענייני חינוך מסורים להורים לבד, והבי"ס יתכבד להיות מקום מפגש חברתי + שירותי שמרטפות + הקניית ידע גולמי וכישורי למידה

וכיון שאתה חיברת הנה יל"ד א"כ מה ראית לנקד שר בפתח

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Tue Apr 09, 2019 10:04 pm

מסתמן שהמציאות עזת פנים וסוררת, בעז"ה אפקוד בשבט פשעה ובנגעים עוונה בכל חוצות יאמרו הו הו

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי משה זאב הכהן פעטש-געבער on Wed Apr 10, 2019 1:09 am

אני מהמר כדלהלן:

איחוד מפלגות הימין - 7 
זהות - 7
הימין החדש - 4
יהדות התורה - 7
ש"ס - 6
ליכוד - 30
ליברמן - 4
כחול לבן - 28
העבודה - 10
מרצ - 5
חד"ש תע"ל - 8
רע"מ בל"ד - 4

כחלון וגשר לא עוברים.

הנקודה הנכונה בתחזית שלי היתה שהימין החדש יקבלו 4, וזה מה שכנראה יהיה בסוף ולפחות עם קולות החיילים. זה טוב מאד, כי הכלבתא הפמיניסטית שולי מועלם שבמקום 5 לא תיכנס.

המכה לפייגלין גדולה ולא נראה שהוא ייכנס, אפילו בצירוף קולות החיילים. אגב, צפיתי כעת בסרטון הלקאת כפות הרגליים... חחח. אני שמח שבסוף החלטתי להצביע לאיחוד מפלגות הימין וכך קולי לא הלך לאיבוד.

בסופו של דבר צפיתי 65 מנדטים לגוש הימין וזה מה שיהיה בסוף, אולי אפילו קצת יותר.

מפלתה של מפלגת האבודה ופרצופיהם הערב שימחו מאד. את הארורים ממרצ אפילו לא ראיתי באף ערוץ.

מיימונירוז ידידנו כתב לי היום בוואטסאפ שהוא מצביע ליכוד, ובודאי גם הוא מרוצה.

משה זאב הכהן פעטש-געבער
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מקצהרגליים on Wed Apr 10, 2019 12:15 pm

הקול הקדוש שלך הלך לאיבוד יפה מאד, כי גם בלעדיו תמונת המנדטים הייתה זהה.

מקצהרגליים

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה